Basın Bültenleri

Türkiye’nin İlk “Hibrit Bulut Platformu” Hizmeti KOÇSİSTEM’DEN TÜM BULUT PLATFORMLARINA TEK NOKTADAN ERİŞİM

KoçSistem’in yeni hizmeti; Türkiye’nin ilk Hibrit Bulut Platformu “Maximus Hibrit Bulut”, şirketlerin tüm çoklu bulut platformlarını tek bir arayüzden yönetme imkanı sunuyor.

Şirketler, ayrı sistemler ve farklı işlemler için kullandıkları bulut hizmetlerini “Maximus Hibrit Bulut” ile tek bir noktada toplayarak yüksek maliyet avantajı sağlıyor.

Türkiye’nin lider markalarının dijital dönüşümünü sağlayan KoçSistem, farklı bulut platformlarını tek bir arayüzden yönetme imkanı sunan yeni hizmeti “Maximus Hibrit Bulut”u müşterilerinin hizmetine sundu.

KoçSistem “Maximus Hibrit Bulut” hizmeti ile şirketlerde, çoklu bulut kullanımı ile ortaya çıkan operasyonel zorluk, envanter takibi, kapasite kullanım oranlarının ayrı arayüzler üzerinden takip edilmesi ve farklı bulut ortamlarının maliyet yönetimi karmaşasına çözüm buluyor.

Dinamik maliyet yönetimi sağlayan, çoklu bulut platformlarına yüksek performansla eriştiren ve şirketlerin farklı platformları kolayca yöneterek iş değeri yaratmasını sağlayan “Maximus Hibrit Bulut” Türkiye’nin ilk Hibrit Bulut Platformu hizmeti olma özelliğini taşıyor. “Maximus Hibrit Bulut” hizmeti ile iki farklı hizmet modeli sunan KoçSistem, “Hibrit Bulut Platform Hizmeti” ve “Hibrit Bulut Yönetim Hizmeti” ile şirketlere iş değeri, çeviklik ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

MEHMET ALİ AKARCA: KOLAYLIK, VERİMLİLİK VE MALİYET AVANTAJI

Bulut hizmetlerinin rekabetçi avantajlara sahip platformlarla hızla büyüdüğünün altını çizen KoçSistem Genel Müdürü Mehmet Ali Akarca; “Türkiye kurumsal bulut pazarı lideri Maximus Bulut hizmetimizin kapsamını genişleterek Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz yeni hizmetimiz “Maximus Hibrit Bulut” ile tüm bulut platformlarını tek bir arayüzden yönetiyor; şirketlere operasyonel kolaylık ve verimlilik sağlıyoruz. Şirketlerin ihtiyaçlarına cevap verebilen gelişmiş nitelikleri ve güçlü performansı ile “Maximus Hibrit Bulut”, birçok şirketin dijitalleşmesine olumlu katkıda bulunacak. Şirket içi (On-premise), özel (private) ve genel (public) bulut ortamlarını tek arayüzden yöneterek farklı bulut platformlarının kullanımını ve maliyet yönetimini kolaylaştıracağız” dedi.

Kasım 2019

  • “AİLE SAATİ”NDE  EĞİTİM ZAMANI

    “AİLE SAATİ”NDE EĞİTİM ZAMANI

    KoçSistem #haydikapatalım hareketi ile başlattığı “Aile Saati” projesini, eğitim ortağı AÇEV’in gerçekleştirdiği aile eğitimleriyle sürdürüyor.

  • NESNELERİN MARATONU’NDA  ŞAMPİYON “AKILLI ETİKET”

    NESNELERİN MARATONU’NDA ŞAMPİYON “AKILLI ETİKET”

X
KoçSistem Web Sitemizi
Beğendiniz mi?
Bizi 1 (en az) ile 10 (en çok) arasında değerlendirebilirsiniz.
KoçSistem ürün ve çözümlerini kullanıyor musunuz?