Etkinlik Detay

CAPİTAL 500 ÖDÜLLERİNE KOÇSİSTEM DAMGASI!

CAPİTAL 500 ÖDÜLLERİNE KOÇSİSTEM DAMGASI!

Ana sponsoru olduğumuz Capital500 Zirvesi ve Ödül Töreni’ne Genel Müdürümüz Mehmet Ali Akarca’nın açılış konuşması ve “KoçSistem Dijital Dönüşüm Özel Ödülü” ile damga vurduk.

Capital ve Ekonomist Dergileri tarafından bu yıl 24.’sü düzenlenen ve Capital500 Araştırması sonuçlarına göre dereceye giren şirketlere ödüllerin verildiği ödül töreni KoçSistem ana sponsorluğunda gerçekleştirildi. Dijital olarak yayınlanan etkinlikte bu sene ilk defa KoçSistem Dijital Dönüşüm Özel Ödülü verilirken ödülün sahibi Borusan Holding oldu.

AKARCA: KOÇSİSTEM AİLESİ OLARAK ‘DAHA İYİ’NİN PEŞİNDEYİZ!

Ödül alan tüm kurumları ve liderleri kutlayan ve 2022 yılının dünyamız, toplumumuz, ülkemiz ile hep birlikte “daha iyi”yi hedeflediğimiz bir yıl olmasını dileyen Genel Müdürümüz Mehmet Ali Akarca açılış konuşmasında; “Pandemi ile birlikte kamudan özel sektöre, bireylerden toplumlara öğrenme eğrimizde ciddi bir yükseliş yaşanırken; hangi sektörde olursak olalım, hangi müşteri grubuna hitap edersek edelim “iyilik” vizyonu ile hareket etme, pandeminin bize öğrettiği asıl ve en önemli sonuç oldu. İşte, COVID-19 krizi ile insanlar sadece kendi sağlığını ve iyiliğini değil, başta en yakınları olmak üzere, çalışma arkadaşlarının, komşularının, toplumun ve genel olarak dünyanın sağlığını ve iyiliğini düşünmeye başladı. KoçSistem ailesi olarak biz de “daya iyi”nin peşinde toplumumuza; dijital dönüşüm yatırımları ile de ekonomimize desteğimizi güçlendirerek sürdüreceğiz. Türkiye’nin teknoloji hamlesine, tüm kurumların başarılı dijital dönüşüm projelerine liderlik ederek ve ihracat olanakları sağlamaya devam ederek katkı vereceğiz” dedi.

KOÇSİSTEM DİJİTAL DÖNÜŞÜM ÖZEL ÖDÜLÜ BORUSAN’A

KoçSistem Dijital Dönüşüm Özel Ödülü’nü Borusan Holding Grup CEO’su Erkan Kafadar aldı. Kafadar ödül konuşmasında “Çalışmalarımızın görülmesi ve yaşadığımız dönüşümün bu şekilde taçlandırılması kurumumuz adına çok kıymetli bir ödül, herkese çok teşekkür ediyorum. Sadece grubumuz adına değil tüm Türkiye adına dijital dönüşümün sanayimizin rekabetçiliğini koruması için kritik olduğuna inanıyorum” diye konuştu.

Etkinlik Tarihi : 19.01.2022

X
KoçSistem Web Sitemizi
Beğendiniz mi?
Bizi 1 (en az) ile 10 (en çok) arasında değerlendirebilirsiniz.
KoçSistem ürün ve çözümlerini kullanıyor musunuz?