Etkinlik Detay

IDC Finans Zirvesi’nde Dijital Dönüşümde Çevik Yöntemler, Bulut Teknolojileri ile Veri ve Analitik Konuştuk!

IDC Türkiye tarafından düzenlenen “IDC Finans Zirvesi 2021” etkinliğine Platinum Sponsor olarak katıldık. Etkinlikte finans sektöründe dijital dönüşüm, bilgi güvenliği ve regülasyonlar, çoklu kanallar, müşteri deneyimi, yapay zeka ve robot uygulamalar, veri yönetimi ve nesnelerin interneti başlıkları; sektörün lider teknoloji ürün ve hizmet sağlayıcıların sunumlarıyla, son kullanıcı başarı hikayelerine de yer verilerek ele alındı.

Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren Satış Genel Müdür Yardımcımız Can Barış Öztok, “Finans Dünyasının Geleceğini Birlikte Keşfedelim” başlıklı konuşmasında; hem dijital dönüşüm, hem veri & analitik tarafında KoçSistem ve KoçDigital olarak sunduğumuz ürün ve hizmetlere yer verdi. Öztok, “Değişen dünyada özellikle veri ve dijitalleşme konularında yaşadığımız hızlı değişim sonucunda, ‘dijitalleşme derecesi ve hızı’ ile ‘veri varlıklarından etkin yararlanabilme’ becerileri rekabeti belirleyen en önemli unsurlar. Finans sektörünün geleceğinde, dijital kanallarda yaşayan dijital ürünlerle çevrelenmiş dijital bir dünya bizi bekliyor. Bu geleceğe doğru ilerlerken çevik yöntemler, bulut teknolojileri ve ileri analitik en önemli araçlarımız olacak. İş birimi ve teknoloji ekipleri, birlikte üretecekleri ‘dijital uzmanlık merkezi’ ekiplerine dönüşecek” dedi.

Etkinlikte, “Finans Sektöründe Veri Analitiğini Kullanarak Değer Yaratmak” sunumunu gerçekleştiren KoçDigital Yapay Zeka ve Veri Analitiği Birim Yöneticimiz Özgür Akarsu ise KoçDigital’in finans ve sigorta sektörlerindeki kurumlara sunduğu yapay zeka ve veri analitiği alanındaki ürün ve çözümlerinden bahsetti.

600’den fazla kişinin katılım sağladığı etkinlikte, dijital standımız ile ziyaretçilerimizi ağırlarken; hedef müşterilerimizle birebir görüşmeler yapma fırsatı bulduk. Lead yaratmak adına oluşturduğumuz dijital standımızda, pazarlama ve satış ekipleri olarak müşterilerimizle canlı görüşmeler yaparak, ürün ve hizmetlerimizi paylaştık.

Etkinlikte emeği geçen ve katkı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Etkinlik Tarihi : 03.06.2021

X
KoçSistem Web Sitemizi
Beğendiniz mi?
Bizi 1 (en az) ile 10 (en çok) arasında değerlendirebilirsiniz.
KoçSistem ürün ve çözümlerini kullanıyor musunuz?