Dayanıklı Tüketim

Dayanıklı Tüketim Sektörüne Özel Çözümler

Dayanıklı Tüketim Sektörüne Özel Çözümler

Dayanıklı Tüketim sektörü günümüzde gelişmiş teknolojisi, inovatif yapısı, sağladığı ihracat geliri ve yarattığı istihdam ile Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörleri arasında yer almakta. Türkiye ise beyaz eşya sektöründeki yıllık 30 milyon adetlik üretimi ile Çin'den sonra dünyanın en büyük üretici ülkesi konumundadır. Sektör, sağladığı 60.000 istihdam ve dışa bağımlılığı azaltan yüksek ihracat hacmi (3,7 milyar usd) ile ülke ekonomisine ciddi katkı sağlamaktadır. Dayanıklı tüketim sektörü, teknoloji odaklı yapısı ile Türkiye’nin en çok AR-GE yatırımı yapılan ve en yüksek patent sayısına sahip sektörüdür. KoçSistem, sektörün en önemli gündem maddelerinden biri olan Dijital Dönüşüm alanında sahip olduğu yüksek teknoloji ve müşteri odaklı çözümleri ile liderlik etmeye devam etmektedir.

Geniş Hizmet Yelpazesi

Geniş Hizmet Yelpazesi

KoçSistem'in Dayanıklı Tüketim sektörüne özel sunduğu çözümler sayesinde müşterilerimizde üretim performans artışı yaşanırken, maliyetleri de azalıyor. KoçSistem sahip olduğu Platform360 ürünü ile üretim tesislerindeki makinelerini, depo sistemlerini, araç-gereçlerini küresel ağlara dönüştürüyor. KoçSistem Nesnelerin Interneti çözümleri ile müşterilerine güvenli, ölçeklenebilir ve esnek bir altyapı ve toplanan verilerin rekabette avantaj yaratacak değere dönüştürülmesini sağlıyor. KoçSistem Büyük Veri ve Analitik ürünlerini güvenlik çözümleri ve uzman ekibimiz ile destekleyerek bütünsel bir hizmet sağlıyor.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

KoçSistem'in Kurumlara Değer Yaratan Çözümleri İle Tanışın! Türkiye'nin lider teknoloji şirketi KoçSistem!

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz.

Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz:

  • ırk,
  • etnik köken,
  • siyasi düşünce,
  • felsefi inanç,
  • kılık ve kıyafet,
  • dernek, vakıf ya da sendika üyeliği,
  • sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler,
  • ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  • biyometrik ve genetik veriler.