Akıllı Şehir

Akıllı Şehir, Akıllı Gelecek

Şehirler dijital dönüşüme uyum sağlıyor

Şehirler dijital dönüşüme uyum sağlıyor

Türkiye'nin büyüyen dijital nüfusuyla beraber şehirler de bu dönüşüme uyum sağlıyor. Yarının akıllı şehirleri insan, enerji, çevre, güvenlik ulaşım ekonomi ve yönetişim temelleri üzerine inşa ediliyor. Bu bileşenler çerçevesinde ürün ve servislerimizle birlikte vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırarak şehirlerin dijital dönüşümünü hayata geçiriyoruz.

Geleceğin teknolojilerine liderlik ediyoruz

Geleceğin teknolojilerine liderlik ediyoruz

Ar-Ge ve Yenilik Merkezimizle Türkiye'nin ve Avrupa'nın önde gelen üniversiteleriyle işbirliklerinde bulunarak geleceğin teknolojisini ortaya çıkaracak projelere liderlik ediyoruz. %100 Türk markası KoçSistem olarak iş ortaklarımızla birlikte akıllı kampüs, akıllı otel, akıllı marina, akıllı osb, akıllı tarım gibi alt ekosistem çözümlerimizle sektörün ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz.

Akıllı Şehir ile KoçSistem'in Sunduğu Çözümler

Akıllı Çözümler, Dijital Dönüşümler

Enerji

Akıllı sayaçlar, elektrik, su ve doğalgaz şebeke yönetim hizmetleri, bulut bilişim, büyük veri ve analitik alanlarında enerji sektörü için sürdürülebilir ve yenilikçi çözümlerimizle şehirlerimizde akıllı şebekeler için değer katıyoruz.

KoçSistem, sayaç verilerinin uzaktan okunabilmesi, verilerin merkezi bir sisteme aktarılması, doğrulanması, eksik verilerin doldurulması, verilerin saklanması ve taraflara istenen formatta sunulması amacıyla, SistemetriKS sayaç okuma çözümünü oluşturmuştur.

Analitik

KoçSistem olarak araçlar arası haberleşme, güvenli trafik bilgileri, kameralardan alınan veriler, web içerikleri, sosyal medya, mobil lokasyon ve şehir sensör verilerden doğacak büyük verinin anlamlı hale getirilmesinin şehirlerimize değer katacağını düşünmekteyiz. KoçSistem büyük veri ve analitik yaklaşımımızla vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırma vizyonunu paylaşıyoruz.

Mobilite ve İş Çözümleri

Mobilite Çözümlerimizle şehir yönetimleri olarak tüm süreçlerinizi mobilize edebilirsiniz. Mobile BusinessLine ürün ailesi ile size özel çözümler sunarak dijital dönüşüm yolculuğunuzun güvenilir ve stratejik iş ortağı olmayı hedefliyoruz.

Güvenlik

Bilişim sistemlerine yönelik yapılan saldırılar her geçen gün daha karmaşıklaşıyor. Bu kapsamda şehir yönetim bilişim sistemlerine olabilecek tüm güvenlik ihtiyaçlarına yönelik bütünsel güvenlik çözümlerini, uzman ekibimiz ile sunmayı ilke olarak benimsedik.

Teknoloji Platformları

Altyapınızın kesintisiz çalışması için İstanbul ve Ankara Veri Merkezlerimizle hizmet sunuyoruz. Uzman ve deneyimli ekibimizle sistemlerinizi proaktif bir yaklaşımla 7×24 izliyor, iyileştirme çalışmaları yapıyor ve gerektiğinde müdahale ederek verimli çalışan sistemler sağlıyoruz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

KoçSistem'in Kurumlara Değer Yaratan Çözümleri İle Tanışın! Türkiye'nin lider teknoloji şirketi KoçSistem!

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz.

Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz:

  • ırk,
  • etnik köken,
  • siyasi düşünce,
  • felsefi inanç,
  • kılık ve kıyafet,
  • dernek, vakıf ya da sendika üyeliği,
  • sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler,
  • ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  • biyometrik ve genetik veriler.