Finans

Yüksek Büyüme Potansiyeli

Yüksek Büyüme Potansiyeli

Mobil ve İnternet bankacılığı penetrasyonunun her geçen gün arttığı sektörde gelişen müşteri beklentileri sebebiyle, bankalar müşteri deneyimini ön planda tutup sürdürülebilir bir müşteri ilişkisi kurabilmek için ürün ve hizmetlerini inovatif çözümlerle geliştirme gayretindeler. Gelişen siber tehditleri önleyici sistemleri hayata geçiren sektör oyuncuları, artan regülasyon yüküne de tam uyum sağlayarak pazarda sektöre yönelik güveni oluşturmaktadır.

Gelişen Teknoloji ile Artan Müşteri Beklentileri

Gelişen Teknoloji ile Artan Müşteri Beklentileri

Dijital yol haritalarını çıkararak stratejilerini belirleyen bankaların gündemindeki konuların başında Fintech, Büyük Veri & Analitik, Yapay Zeka, Blockchain, Robotik Süreç Otomasyonu ve Siber Güvenlik geliyor. KoçSistem olarak gerek dünyadaki gerekse Türkiye’deki bankacılık sektörünün ihtiyaçlarını adresleyen ve teknoloji trendlerini entegre ettiğimiz çözümlerimiz mevcut. Büyük Veri ve Analitik çözümler, İş Zekası, temel bankacılık uygulamaları, dijital yayıncılık çözümleri, yeni ödeme sistemlerine uyum çalışmaları ve dijital dönüşümün kurum genelinde yaygınlaşmasının sağlanmasına yönelik çalışmalarımızla müşterilerimizi KoçSistem tecrübesi ışığında geleceğe hazırlıyoruz.

KredimOL
ALJ Finans, araç kredileri sürecini mobilize eden “KredimOL” projesi için KoçSistem’i tercih etti. Finansman şirketi ALJ Finans, kredi kullanım sürecini mobilize etmek amacıyla, KoçSistem iş ortaklığı ile“KredimOL” projesini hayata geçirdi.
Veri Merkezi Taşıma
56 şubesiyle Türkiye’nin 18 büyük ilinde tüm finansal hizmetler alanında faaliyet gösteren Burgan Bank, yeniden yapılanma süreci kapsamında veri merkezi ve masaüstü taşınması için KoçSistem’i tercih etti.
Çağrı Merkezi Projesi
EuroBank Tekfen A.Ş. 5 yıl sonrasının çağrı merkezi sistemini KoçSistem ile kurdu. Yeniden yapılanarak Parakende Bankacılık’ı kuran ve bu alanda büyümeyi hedefleyen EuroBank, Çağrı Merkezi Projesini oluştururken KoçSistem’le birlikte çalıştı.
Yetkilendirme Sistemi
Türkiye’nin öncü ve lider KOBİ bankası Halkbank, Bilgi Sistemleri ekiplerinin deneyim ve motivasyonu ile KoçSistem’in uzmanlığını birleştirerek kurguladığı çalışanların yetkilendirme sistemi ile kimlik yönetim süreçlerini otomatize ederken, karlılık ve verimlilik odaklı büyüme stratejisi doğrultusunda hedeflerine daha hızlı ve emin adımlarla ilerliyor.
Online İşlemler Projesi
Koçfinans, müşterilerinin ihtiyacına dijital platformda çözüm yaratmayı amaçladığı 'Online İşlemler Projesi' için KoçSistem'i tercih etti. Proje ile müşteriler, her zaman ve her yerden mobil ve self servis olarak online işlemlere kolayca erişme imkanına ulaştı.
Network Yönetimi
KoçSistem’in öncelikli hedefi, Yapı Kredi’nin sürekli gelişen network altyapısıyla ilgili tüm kurulum, konfigürasyon, değişiklik ve yönetim hizmetlerini dış kaynak hizmetiyle sağlamak.
Veri Altyapısı
Azerbaycan’da bireysel ve kurumsal bankacılık alanında 2000 yılından bu yana faaliyet gösteren Yapı Kredi Bank Azerbaijan, banka sürdürülebilir rekabet avantajı elde etme stratejisi doğrultusunda İş Zekası ve Veri Ambarı projesini KoçSistem’le birlikte hayata geçirdi.
Bütçe Otomasyon Projesi
ALJ Finans, bütçeleme süreçlerini otomatize etmek ve planlama süreçlerini kısaltmak için KoçSistem iş ortaklığı ile “Bütçe Otomasyon Projesi”ni gerçekleştirdi.
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

KoçSistem'in Kurumlara Değer Yaratan Çözümleri İle Tanışın! Türkiye'nin lider teknoloji şirketi KoçSistem!

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz.

Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz:

  • ırk,
  • etnik köken,
  • siyasi düşünce,
  • felsefi inanç,
  • kılık ve kıyafet,
  • dernek, vakıf ya da sendika üyeliği,
  • sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler,
  • ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  • biyometrik ve genetik veriler.