Enerji

Enerji Sektöründe Dijital Dönüşüm

Enerji Sektöründe Dijital Dönüşüm

Günümüzde enerji sektöründe ülkemizde ve dünyada dijitalleşme etkisiyle güçlü bir değişim yaşanıyor. Ülkemizde başta elektrik, petrol ve gaz olmak üzere enerji sektörüne yapılan yatırımlar artarken buna paralel olarak şirketlerin dijital dönüşüme olan gereksinimleri de artıyor. KoçSistem, Türkiye ve dünyadaki sektör eğilimlerine paralel olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözüm ve hizmetleri doğrultusunda enerji sektörünün teknolojik gereksinimlerinin karşılanmasında önemli rol oynuyor. 

Akıllı sayaçlar, şebeke yönetim hizmetleri, bulut bilişim, büyük veri ve analitik  alanlarında enerji sektörü için sürdürülebilir ve yenilikçi çözümlerle birlikte IT / OT sistemleri ve yönetilen hizmetler kapsamında enerji sektörünün güvenlik ihtiyaçlarına geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermekte.

Başarılı Süreç Yönetimi

Başarılı Süreç Yönetimi

Enerji sektörüne yönelik çözümlerimiz ile sektördeki varlığımızı daha da pekiştirmeyi ve yeni iş alanlarındaki farklı projelerimizle enerji sektöründeki müşterilerimizin dönüşüm süreçlerini başarıyla tamamlamalarına destek olmaktayız. 

*Türkiye’nin petrokimya ürünleri sağlayıcısı Petkim, özelleştirme sonrası yeniden yapılanma sürecinde Türkiye’nin en büyük SAP Projesi SAP ERP Projesi’nde KoçSistem ile çalıştı.

*Türkiye’nin en büyük 7.Sanayi Kuruluşu ve Avrupa’nın en büyük  5. LPG Şirketi olan Aygaz, iş süreçlerinin gelişimi için KoçSistem’in uçtan uca SAP çözümüne güvendi.Aytemiz Gaz, KoçSistem desteğiyle oluşturduğu Aytemiz Saha Otomasyon Sistemi (ASOS) ile yerli / ithal otogaz tedariği ve satış süreçlerini el terminali ile yapıyor.

SAP Projesi
Türkiye'nin bugüne kadar gerçekleştirilen en büyük SAP projesine imza atan Petkim ve KoçSistem, 22 fabrikayı birbiriyle entegre çalışır hale getirdi. Şirket genelinde verimlilik artışı sağlanırken gelecekteki yatırımlar için de uygun altyapı hazırlanmış oldu. 
SAP Dönüşümü
KoçSistem, Aygaz'ın iş süreçlerini analiz ederek, daha verimli bir çalışma ortamı sağlamak amacıyla hedeflenen dokuz aylık sürede SAP Proje'sini hayata geçirdi. Başta raporlama olmak üzere, tüm iş süreçlerinde verimlilik artışı sağlandı. 
Saha Otomasyon Sistemi
Aytemiz Gaz, KoçSistem desteğiyle oluşturduğu Aytemiz Saha Otomasyon Sistemi (ASOS) ile yerli ve ithal otogaz tedariği ve satış süreçlerini el terminali ile yapıyor. 
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

KoçSistem'in Kurumlara Değer Yaratan Çözümleri İle Tanışın! Türkiye'nin lider teknoloji şirketi KoçSistem!

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz.

Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz:

  • ırk,
  • etnik köken,
  • siyasi düşünce,
  • felsefi inanç,
  • kılık ve kıyafet,
  • dernek, vakıf ya da sendika üyeliği,
  • sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler,
  • ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  • biyometrik ve genetik veriler.